آئین تکریم و معارفه رئیس ورزش و جوانان شهرستان اشکذر برگزار شد

در مراسمی با حضور روح‌الله ردائی سرپرست فرمانداری شهرستان اشکذر، مسعود شریعتی مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد و جمعی از مسئولان شهرستان اشکذر، از خدمات و تلاش‌های علی‌اصغر حسینی در زمان 23 ماهه تصدی مسئولیت اداره ورزش و جوانان شهرستان اشکذر قدردانی و علیرضا کشفی به عنوان رئیس جدید این اداره معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، آیین تکریم و معارفه رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اشکذر صبح امروز یکشنبه نوزدهم دیماه 1400 با حضور سرپرست فرمانداری شهرستان اشکذر، مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد و جمعی از مسئولان و مدیران ادارات شهرستان برگزار شد.

"روح‌الله ردائی" سرپرست فرمانداری شهرستان اشکذر در این مراسم ضمن قدردانی از خدمات و تلاش‌های علی‌اصغر حسینی در زمان 23 ماهه تصدی مسئولیت اداره ورزش و جوانان شهرستان اشکذر، خاطرنشان کرد: اندیشه و تلاش خدمتگزاران صدیق عمران و آبادانی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هیچگاه فراموش نخواهد شد و انصافاً طی دوسال گذشته اقدامات بسیارخوب و ارزنده‌ای در حوزه زیرساخت‌های ورزشی شهرستان صورت گرفته است.

ردائی در ادامه سخنانش با بیان این مطلب که انتظار می‌رود اداره ورزش و جوانان در مسیر پیشرو در راستای رشد و پویایی بیش‌ازپیش دو حوزه ورزش و جوانان و افزایش شور و نشاط اجتماعی تلاش کند، برای علیرضا کشفی رئیس جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان اشکذر آرزوی توفیق کرد.

"مسعود شریعتی" مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد نیز در این مراسم ضمن بیان برخی از فعالیت‌ها و اقدامات صورت گرفته در دو حوزه ورزش و جوانان، همکاری و توجه مسئولان به موضوع ورزش در حوزه‌های مختلف و توجه ویژه به سه مقوله فعالیت‌های اجتماعی در فضای مجازی و ازدواج و کارآفرینی جوانان را خواستار شد.

گفتنی است در پایان این مراسم با اهدای لوح سپاس از خدمات و فعالیت‌های 23 ماهه "علی‌اصغر حسینی" تشکر و قدردانی  و با اعطای حکمی از سوی مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد، "علیرضا کشفی" به عنوان رئیس جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان اشکذر معرفی شد.