با حضور مدیرکل بنیاد شهید استان؛

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشکذر؛ آیین تودیع و معرفه سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اشکذر با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، فرماندار اشکذر و مشاور ایثارگران استاندار برگزار شد.

 

 مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد در این مراسم بابیان اینکه ارائه خدمات به خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، تکریم کسانی است که با ایثار و مقاومت از اسلام، انقلاب و کشور دفاع کردند تصریح نمود: این موضوع حساسیت وظایف کارکنان این نهاد را نشان می‌دهد.

 

"احمد ابراهیمی " ادامه داد: خدمت به خانواده معظم شهدا افتخار بزرگی است که اجر و پاداش آن تنها از سوی خداوند متعال قابل‌محاسبه است و باارزش‌های مادی نمی‌توان آن را جبران کرد.

 

فرماندار اشکذر نیز در صحبت‌های خود ضمن تجلیل از خدمات و حمایت‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران در جهت رفع مشکل خانواده معظم شهدا خطاب به کارکنان این مجموعه افزود : تمام همت خود را برای جلب رضایت خانواده‌های ایثارگران و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در شهرستان به کاربندید.

 

"محمدعلی شاه‌حسینی " بابیان اینکه عمده درخواست خانواده‌های شهدا در شهرستان ساماندهی و رسیدگی به گلزار شهدا است ابراز امیدواری این خواسته در اسرع وقت محقق گردد.

 

در این مراسم از خدمات  رئیس سابق بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اشکذر تجلیل و طی حکمی "سعید زارع " به‌عنوان سرپرست این اداره معرفی شد.