فرماندار اشکذر عنوان کرد؛

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشکذر؛ "محمدعلی شاه‌حسینی" در نشست اعضای شورای اسلامی بخش خضرآباد با اشاره به اقدامات انجام‌شده در خصوص انتقال آب به این منطقه اظهار داشت: با پیگیری‌های انجام‌شده و مصوبه شورای برنامه‌ریزی استان اعتبار لازم تخصیص‌یافته و فاز اول این پروژه تا پایان سال ۹۷ به بهره‌برداری خواهد رسید.

 

فرماندار اشکذر بابیان اینکه 7 محور سند چشم‌انداز توسعه شهرستان اشکذر به‌عنوان مبنای تصمیم‌گیری‌های کلان در شهرستان خواهد بود افزود: در همین راستا و به‌منظور کاهش محرومیت در این بخش اعتبارات بیشتری به این خطه اختصاص‌یافته است.

 

وی در این نشست که با حضور برخی از مدیران ادارات شهرستان برگزار شد خاطرنشان کرد: اولویت‌بندی در توزیع منابع دولتی تکمیل زیرساخت‌ها به‌ویژه در منطقه محروم خضرآباد است و این مهم باهدف کسب رضایت حداکثری مردم به‌ویژه روستاییان انجام می‌شود.

 

"محمد حسین غلامزاده" بخشدار خضرآباد نیز با اشاره به نقش مؤثر شوراها در اتخاذ تصمیم‌گیری‌های کلان بخش اظهار داشت: دولت مبالغی برای افزایش اشتغال در روستاها در نظر گرفته که ضروری است نسبت به آگهی بخشی به مردم اقدامات مؤثری در این زمینه انجام گیرد.

 

اعضای شورای بخش نیز با ارائه دیدگاه‌ها به مشکلات ناشی از بعد مسافت روستاهای این بخش تا مرکز شهرستان اشاره کردند و بر ضرورت حضور کارشناسان ادارات در بخشداری خضرآباد تأکید نمودند.