با حضور فرماندار اشکذر:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشکذر؛ محمدعلی شاه‌حسینی در نشستی که به مناسبت "روز خبرنگار"برگزار شد از فعالین عرصه اطلاع‌رسانی و خبرنگاران شهرستان اشکذر تقدیر کرد.

 

فرماندار اشکذر در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره خبرنگار شهید " محمود صارمی" نام‌گذاری این روز را اقدامی ارزشمند برای پاسداشت تلاش‌های مؤثر جامعه خبرنگارانی عنوان کرد و این روز را به فعالین عرصه قلم، خبر و اطلاع‌رسانی تبریک گفت.

 

 وی فعالیت در عرصه خبرنگاری را سنگین و دشوار توصیف نمود و ابراز داشت: در همین راستا تلاش شده است با تشکیل اتاق خبر و نیز حمایت از فعالین این عرصه برخی از این مشکلات مرتفع گردد.

 

برقراری ارتباط مؤثر میان مردم و مسئولین مورد دیگری بود که شاه‌حسینی از آن به‌عنوان یکی از رسالت‌های خبرنگاری یادکرد و بر ضرورت انعکاس و انتقال مشکلات مردم به مسئولین تأکید نمود.

 

فرماندار اشکذر در ادامه بابیان اینکه طی سال‌های اخیر مطبوعات محلی و پایگاه‌های خبری با نقدهای منصفانه خود مسئولین شهرستان را در انجام وظایف و رسالت سازمانی خودیاری نموده‌اند تداوم همکاری و همیاری آنان را خواستار شد.

 

در این نشست بخشداران مرکزی و خضرآباد و شهرداران اشکذر و خضرآباد نیز در سخنانی ضمن اعلام حمایت از راه‌اندازی اتاق خبر شهرستان بر ضرورت تعامل و ارتباط مستمر مسئولین با خبرنگاران تأکید کردند.