به مناسبت هفته کتاب؛

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشکذر؛ محمدعلی شاه‌حسینی در آیین رونمایی از کتاب "کلیات جودی" "میرزاعلی رضا دهقانی" که به مناسبت هفته کتاب و کتاب‌خوانی برگزار شد اظهار داشت: طی چند سال گذشته اقدامات مؤثری در حوزه کتاب به‌ویژه در روستاهای شهرستان انجام‌گرفته است که ضروری است این فعالیت‌ها به شهرها تسری یابد.

فرماندار اشکذر با اشاره به انتخاب 3 روستای ابراهیم‌آباد، شمسی و شرف‌آباد به‌عنوان روستاهای دوستدار کتاب اظهار داشت: کسب این موفقیت بزرگ و دریافت تندیس از وزیر ارشاد برای شهرستان افتخاری است که می‌بایست با برنامه‌ریزی این رخداد برای سایر روستاها و شهرها نیز رقم خورد.

وی در بخش دیگر صحبت‌های خود بابیان اینکه انتظار می‌رود با توجه به ظرفیت‌های بالای شهر اشکذر و نیز سرانه بالای کتابخانه‌ها و رخدادهای فرهنگی این شهر در فراخوان چشنواره پایتخت کتاب ایران حضور موثری داشته باشد عنوان داشت: ضروری است سازمان‌ها و ادارات با بهره‌گیری از ظرفیت‌های سمن‌ها نسبت به معرفی این شهر به‌عنوان "پایتخت کتاب ایران "از هیچ تلاشی فروگذاری نکنند.

در ادامه این مراسم حضار دیدگاه‌ها و نقطه نظرات خود را ابراز داشتند و بر لزوم برنامه‌ریزی منسجم با همکاری مردم و مسئولین برای انتخاب اشکذر به‌عنوان شهر دوستدار کتاب تأکید کردند.