رئیس ستاد انتخابات شهرستان اشکذر عنوان کرد:

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی و روابط عمومی فرمانداری اشکذر؛ "علیرضا ابوالحسنی " در نشست کمیسیون نظارت شهرستان اشکذر با اشاره به دو رویداد مهم ملی و سیاسی در اردیبهشت‌ماه اظهار داشت: حضور پرشور و بانشاط مردم در این عرصه می‌تواند پایه‌های نظام را مستحکم‌تر نماید.

 

معاون فرماندار اشکذر وظیفه تشکل‌ها را برای جلب مشارکت حداکثری مردم بااهمیت عنوان کرد و تصریح نمود: در همین راستا اتحادیه‌ها نیز باید ضمن تشویق مجموعه صنوف خود عموم مردم را برای مشارکت آگاهانه در انتخابات پیش رو ترغیب نمایند.

 

رئیس ستاد انتخابات شهرستان اشکذر بابیان اینکه نباید از اموال دولتی له یا علیه نامزدی استفاده شود افزود: هدف اصلی اتحادیه‌ها و اصناف در کنار حفظ منافع خود، رضایتمندی مردم است که باید تمام تلاش خود را به‌کارگیرند تا ضمن حفظ منافع خود رضایت حداکثری مردم را جلب نمایند.

 

ابوالحسنی اظهار داشت: استفاده از اموال اتحادیه‌ها و اصناف در راستای هرگونه تبلیغ کاندیداها ممنوع است و باید توجه داشته باشیم تا اینکه از جایگاه و موقعیت اصناف و اتحادیه‌ها در این راستا سو استفاده نشود.

 

معاون فرماندار اشکذر در بخش دیگر صحبت‌های خود ضمن اشاره به پتانسیل‌های شهرستان درزمینه های مختلف خواستار برگزاری جشنواره‌های مختلف ازجمله جشنواره اسب، گل و گیاه از سوی اتحادیه‌ها و اصناف شد.