اعلام تقویم آموزشی سال تحصیلی 90-89 دانشگاه آزاد اسلامی اشکذر

تقویم آموزشی نیمسال دوم سال تحصیلی 90-89 دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر از سوی دفتر برنامه ریزی آموزش این واحد دانشگاهی اعلام گردید.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی اشکذر، معاون آموزشی-دانشجویی این دانشگاه گفت : انتخاب واحد دانشجویان این واحد دانشگاهی به صورت اینترنتی و از ساعت 8 صبح روز شنبه 16 بهمن ماه لغایت پنج شنبه 21 بهمن انجام می شود.

"مهدی دهقانی اشکذری" شروع کلاس ها را شنبه 23 بهمن ماه سال جاری اعلام کرد و افزود : انتخاب واحد با تأخیر در روز پنج شنبه 21 بهمن، حذف اضطراری 28 و 29 اردیبهشت سال 90 انجام می گیرد.

وی پایان کلاس ها را 27 خرداد سال آینده و ایام برگزاری امتحانات پایان ترم را 28 خرداد لغایت 15 تیرماه سال آتی اعلام کرد و گفت : با انجام پی گیری لازم از طرف حوزه پژوهشی در خصوص افزایش پهنای باند اینترنت دانشگاه از 512 به 1024 کیلوبایت شاهد افزایش سرعت و تقویت آن به منظور تکریم بیشتر دانشجویان و ارباب رجوع و جلوگیری از اتلاف وقت باشیم و تمامی مراحل انتخاب واحد و واریز شهریه با مراجعه به سایت انجام شود.

 معاون آموزشی و دانشجویی واحد اشکذر در پایان خاطر نشان ساخت : انتخاب واحد به صورت اینترنتی و با مراجعه به سایت www.iauashkezar.ac.ir امکان پذیر می باشد