معاون فرماندار اشکذر عنوان کرد؛

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشکذر؛ ششمين نشست صيانت از حريم امنيت عمومي و حقوق شهروندي شهرستان اشکذر به‌منظور بحث و تبادل‌نظر در خصوص تعيين روز و نام شهرستان در تقويم ساليانه و نيز ارائه فرم شاخص‌های ارزيابي مراكز واحدهاي خدماتي، رفاهي، اقامتي و بهداشتي در حوزه‌های صيانت از حريم امنيت عمومي و حقوق شهروندي و ابلاغ برنامه‌ها به دستگاه‌های مربوطه برگزار شد.

 

معاون فرماندار اشکذر در این نشست بابیان اینکه عملي كردن حقوق مردم بر حاكم و حاكم بر مردم طبق فرمايش حضرت علي (ع) موضوع مهم و قابل‌تحملی است كه بايد مدنظر مسئولان قرار گيرد اظهار داشت: ابلاغ منشور حقوق شهروندي از جانب رييس جمهوري به‌عنوان یکی از مهم‌ترین گام‌هایی بوده است که در این راستا برداشته‌شده است.

 

"علیرضا ابوالحسنی" يكي از محورهاي اصلي توسعه پايدار را رضايتمندي مردم دانست و گفت: رضايتمندي در قالب آگاهي مردم از حقوق شهروندي خود و نيز پيگيري و تلاش مسئولان شكل می‌گیرد.

 

وی بابیان اینکه بسیاری از مشكلات و موانع موجود در مسير خدمت‌رسانی مديران و مسئولان از طريق افزايش سطح آگاهي مردم نسبت به حقوق شهروندي خود حل خواهد شد افزود: می‌طلبد مسئولان با آگاهي بخشي و اطلاع‌رسانی لازم به مردم در اين راستا ایفای نقش‌نمایند.

 

معاون فرماندار اشکذر بر ضرورت برنامه‌ریزی به‌منظور خدمات‌رسانی مناسب به گردشگران و مسافران و نيز جلوگيري از تضييع وقت و حقوق آنان در ايام نوروز امسال اشاره كرد و تصريح نمود: عضويت گروه بازرسي ستاد صيانت از حريم امنيت عمومي و حقوق شهروندي در ستاد خدمات سفر بسيار مهم و حائز اهميت است كه بايد موردتوجه قرار گيرد.