فرماندار شهرستان اشکذر؛

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی و روابط عمومی فرمانداری اشکذر؛ "محمدعلی شاه‌حسینی" فرماندار اشکذر در مصاحبه با خبرنگار صدای مرکز یزد بابیان اینکه انتخابات به‌عنوان ابزار تحقق مردم‌سالاری و تجلیگاه مشارکت سیاسی است و حضور پرشور و بانشاط مردم سبب تقویت بنیان‌های نظام می‌شود اظهار داشت: مردم شهرستان اشکذر نیز به‌مانند سایر هم‌وطنان در 29 اردیبهشت برگ زرین دیگری در تاریخ ایران اسلامی رقم خواهند زد.

 

وی با اشاره به اقدامات انجام از زمان شروع فرآیند ثبت‌نام انتخابات گفت: ثبت‌نام از داوطلبین شورای اسلامی و تشکیل هیئت اجرایی در حوزه ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا از مهم‌ترین اقدام انجام‌شده تاکنون بوده است.

 

شاه‌حسینی افزود: در شهرستان اشکذر 290 نفر داوطلب برای شرکت در پنجمین دوره انتخابات شورای شهر و روستا ثبت‌نام کرده بودند که از این تعداد قریب به 95 درصد آن‌ها صلاحیتشان تأیید و به ایشان ابلاغ‌شده است.

 

رئیس هیئت اجرایی شهرستان اشکذر بابیان اینکه 44 شعبه برای جمع‌آوری آرای مردم در این شهرستان مشخص‌شده است اظهار داشت: طی روزهای آتی جلسات آموزشی برای افرادی که آمادگی خود را برای حضور در شعب اخذ رأی اعلام نموده‌اند برگزار خواهد شد.