همزمان با هفته دامپزشکی:

بازدید فرماندار از شبکه دامپزشکی شهرستان اشکذر/ تأکید بر نظارت مداوم مراکز سلامت محور کشتارگاهی

فرماندار اشکذر در جریان بازدید از شبکه دامپزشکی شهرستان که همزمان با هفته دامپزشکی انجام شد؛ ضمن عرض تبریک و خداقوت به تلاشگران عرصه دامپزشکی، به تمرکز مهمترین کشتارگاه‌های صنعتی دام و طیور در شهرستان اشکذر و  نقش مهم این شهرستان در تأمین نیازهای غذایی استان اشاره و بر نظارت مداوم کشتارگاه‌ها به عنوان مراکز سلامت محور تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، همزمان با هفته دامپزشکی و با هدف بررسی مشکلات و مسائل این حوزه، هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر با همراهی مدیر جهاد کشاورزی و رئیس صنعت، معدن و تجارت شهرستان از شبکه دامپزشکی شهرستان بازدید و رئیس و دیگر پرسنل این اداره گفتگو کرد.

فرماندار اشکذر در جریان این بازدید ضمن عرض تبریک و خداقوت به تلاشگران عرصه دامپزشکی، به تمرکز مهمترین کشتارگاه‌های صنعتی دام و طیور در شهرستان اشکذر و  نقش مهم این شهرستان در تأمین نیازهای غذایی استان اشاره و بر نظارت مداوم بر کشتارگاه‌ها به عنوان مراکز سلامت محور تأکید کرد.

هادی‌نسب در ادامه همچنین با تقدیر از اقدامات صورت گرفته در راستای کنترل، پیشگیری و مبارزه با بیماری‌های دامی از سوی شبکه دامپزشکی شهرستان، تصریح کرد: با توجه به ورود و اشاعه بیماری‌های آنفلوانزای طیور و آنگارا در استان، رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و اقدامات پیشگیرانه در این خصوص بسیار ضروری است.

شریعتمدار رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان اشکذر نیز ضمن قدردانی از حضور فرماندار و مدیران ادارات جهاد کشاورزی و صمت شهرستان، به بیان برخی از مشکلات و مسائل مربوط به این حوزه پرداخت.