بازدید فرماندار از پروژه احداث مسیر دسترسی به ایستگاه راه‌آهن اشکذر

هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر در جریان این بازدید ضمن قدردانی از مجموعه شهرداری اشکذر، خاطرنشان کرد: اجرای عملیات عمرانی احداث مسیر دسترسی به ایستگاه راه‌آهن و ساختمان سالن انتظار این ایستگاه که شهرداری اشکذر پیمانکاری آن را برعهده دارد؛ با کمک فرمانداری شهرستان و از محل مسئولیت اجتماعی صنایع تأمین اعتبار شده است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، هادی هادی‌نسب فرماندار با همراهی معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، شهردار اشکذر و رئیس راه و شهرسازی شهرستان از عملیات عمرانی مسیر دسترسی به راه‌آهن اشکذر بازدید کرد و از نزدیک در جریان روند پیشرفت فیزیکی و موانع این پروژه قرار گرفت.

هادی‌نسب در جریان این بازدید ضمن قدردانی از مجموعه شهرداری اشکذر، خاطرنشان کرد: اجرای عملیات عمرانی احداث مسیر دسترسی به ایستگاه راه‌آهن و ساختمان سالن انتظار این ایستگاه که شهرداری اشکذر پیمانکاری آن را برعهده دارد؛ با کمک فرمانداری شهرستان و از محل مسئولیت اجتماعی صنایع تأمین اعتبار شده است.

وی افزود: تکمیل و ساماندهی مسیر دسترسی به ایستگاه راه آهن از پروژه‌های مهم شهرداری اشکذر است و به دلیل مشکلاتی که برای تردد مردم ایجاد می‌کند لازم است هرچه سریعتر تکمیل شود.

فرماندار اشکذر ادامه داد: ساماندهی محوطه ایستگاه راه آهن اشکذر و جاده دسترسی، همچنین تأمین روشنایی مناسب برای این ایستگاه که از مطالبات به حق شهروندان است؛ از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و بازسازی و بهسازی این ایستگاه و موقعیت ارتباطی آن، ضمن استقبال شهروندان، آینده روشنی را برای گسترش جایگاه ارتباطی شهرستان اشکذر ایجاد خواهد كرد.