فرماندار اشکذر عنوان کرد؛

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشکذر؛ امام‌جمعه و فرماندار اشکذر در دیدار و گفتگو با یکی از سازمان‌های مردم‌نهاد شهر اشکذر که در حسینیه شهدا برگزار شد بر ارتباط مستمر سمن‌ها با مجموعه مدیریتی شهرستان تأکید کردند.

 

حجت‌الاسلام "محمدرضا طالبیان " در صحبت‌های خود با اشاره به موقعیت مکانی مطلوب حسینیه شهدای اشکذر و استقبال کم‌نظیر جوانان مؤمن و انقلابی از این محیط گفت: مراکز مذهبی و فرهنگی می‌توانند در جذب علاقه‌مندان و فعالان اجتماعی مؤثر باشد و این موضوع مورد تأکید بزرگان نظام است.

 

"محمدعلی شاه‌حسینی " نیز ضمن استقبال از برگزاری این نشست به قابلیت‌های سازمان‌های مردم‌نهاد در افزایش مطالبه حقوق شهروندی اشاره کرد و افزود: ارتباط مستمر با سمن‌ها علی‌رغم اینکه جزء وظایف سازمانی فرماندار محسوب می‌شود می‌تواند ارتباط مؤثر بین مردم و مسئولین را در پی داشته باشد.

 

وی با تأکید بر اینکه جوانان و نخبگان در قالب سمن‌ها می‌توانند برای رفع مشکلات شهرستان نقش‌آفرینی کنند اظهار داشت: بی‌تردید با استفاده از ظرفیت و توانمندی سمن‌ها می‌توان گام‌های موفق و مؤثرتری برداشت که این موضوع به‌ویژه در جوامع کوچک قابل‌لمس و در کوتاه‌مدت دست‌یافتنی است.

 

فرماندار اشکذر ارتباط مستمر با سازمان‌های مردم‌نهاد را از اولویت‌های مهم مجموعه کاری خود عنوان کرد و ابراز امیدواری نمود با همکاری جوانان و نخبگان شهرستان شاهد روند افزایش مطالبه حقوق شهروندی در شهرستان باشیم.