رئیس جدید آب و فاضلاب شهرستان اشکذر معرفی شد

در مراسمی با حضور هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر، فاتحی قائم مقام شرکت آب و فاضلاب استان  و جمعی از مسئولان شهرستانی، ضمن قدردانی از زحمات بی‌شائبه "ابوالقاسم نصیری" رئیس سابق آب و فاضلاب اشکذر، که چندی پیش با حکم استاندار یزد بعنوان شهردار زارچ منصوب شد؛ "محمدعلی دهقانی فیروزآبادی" به عنوان رئیس جدید اداره آب و فاضلاب شهرستان اشکذر معرفی گردید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، با حضور هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر، فاتحی قائم مقام شرکت آب و فاضلاب استان یزد و جمعی از مدیران و مسئولان شهرستانی مراسم معارفه و تکریم رؤسای جدید و سابق اداره آب و فاضلاب شهرستان اشکذر برگزار شد.

هادی‌نسب در این مراسم با بیان اینکه رئیس سابق آب و فاضلاب شهرستان اشکذر با اعتقاد ویژه به فعل «خواستن توانستن است»، مدیریتی جهادی را به منصه ظهور رساند، خاطرنشان کرد: یکی از نقاط قوت ایشان حضور مستمر در منطقه و پاسخگویی مناسب و برخورد حسنه با مردم در برابر مشکلات و مسائل پیش رو بود و ما نیز بواسطه همین ویژگی‌ها از هیچ تلاش و حمایتی در حوزه آب و فاضلاب مضایقه نکردیم و به یاری خدا موفقیت‌های بسیارخوبی در این حوزه کسب شد.

فرماندار اشکذر در ادامه با اشاره به برخی از موفقیت‌های کسب شده در حوزه آب و فاضلاب شهرستان، حرکت‌های بسیارخوب و اتفاقات حسنه در این حوزه را ستودنی و قابل تقدیر توصیف کرد و افزود: قطار رشد و توسعه در اکثر مناطق شهرستان ریل‌گذاری شده است و نیازمند تداوم حرکت‌های انقلابی براساس نیازهای مردم است.

وی همچنین با بیان برخی از مشکلات و معضلات شهرستان اشکذر در حوزه آب و فاضلاب، ازجمله خط انتقال آب به شهرهای اشکذر و مجومرد، مراکز گلخانه‌ای، پهنه‌های دام، مراکز کشتارگاهی و ...، اظهار کرد: رفع این مشکلات نیازمند پیگیری ویژه از سوی رئیس جدید اداره آب و فاضلاب شهرستان است.

نماینده عالی دولت در شهرستان اشکذر در پایان با اهدای لوح سپاس از تلاش‌ها و زحمات بی‌شائبه "ابوالقاسم نصیری" رئیس سابق آب و فاضلاب شهرستان اشکذر تشکر و قدردانی  و برای "محمدعلی دهقانی فیروزآبادی" رئیس جدید اداره آب و فاضلاب شهرستان موفقیت و توفیق روزافزون خدمت به خلق و رضایت خالق را آرزو کرد.

گفتنی است چندی پیش با حکم استاندار یزد، "ابوالقاسم نصیری" رئیس سابق اداره آب و فاضلاب شهرستان اشکذر به عنوان شهردار شهر زارچ از توابع شهرستان یزد منصوب شد.