فرماندار اشکذر در نشست خبری هفته دولت اظهار داشت:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشکذر؛ محمدعلی شاه‌حسینی در نشست خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان اشکذر که به مناسبت هفته دولت برگزار شد اظهار داشت: همزمانی هفته دولت و آغاز فعالیت دولت دوازدهم فرصت مناسبی برای ارائه گزارش عملکرد چهارساله از طریق رسانه‌ها و نشست‌های چهره به چهره با مردم است.

 

فرماندار اشکذر بابیان اینکه دولت یازدهم به فراخور شعارهای سال و نیز در برنامه‌ریزی‌های بلندمدت خود دستاوردهای موفقی در زمینه‌های مختلف داشته است افزود: فراهم نمودن زیرساخت‌های مناسب به‌منظور اجرای برنامه‌های متناسب با اقتصاد مقاومتی به‌عنوان مهم‌ترین اصولی بوده است که طی این سال‌ها بدان توجه شده است.

 

وی تأمین زیرساخت‌ها باهدف اشتغال‌زایی و پرداخت تسهیلات خوداشتغالی را از دیگر برنامه‌های همسو در این خصوص عنوان کرد و توجه به مشاغل خانگی، خرد و ترویج کشت گیاهان کم آبخواه به‌ویژه گیاهان دارویی و توسعه کشت هیدروپونیک در گلخانه‌ها را از دیگر برنامه‌های دولت تدبیر و امید در این حوزه عنوان کرد.

 

اجرای پهنه‌های شترمرغ و اسب از موارد دیگری بود که شاه‌حسینی در جهت عمل به شعار سال به‌ویژه ایجاد اشتغال بدان اشاره نمود و بهره‌برداری از ده‌ها پروژه با رویکرد اقتصاد مقاومتی را گواه صحبت‌های خود دانست.

 

این مقام مسئول توجه به خواسته و مطالبه مردم به‌ویژه مقوله محیط‌زیست را محور برنامه‌های این شهرستان در توسعه صنعتی دانست و بر ادامه شناسایی و رصد واحدهای آلاینده با اجرای گشت‌های متعدد و اخطار و برخورد منطبق با قانون تأکید کرد.

 

حمایت کامل فرمانداری اشکذر از دستگاه‌های اجرایی به‌عنوان فعالیت دیگر 4 سال گذشته بود که شاه‌حسینی بر آن تأکید نمود و دستاورد آن را اجرای طرح‌های موفق و کلان ازجمله انتقال آب به بخش خضرآباد دانست.

 

وی بابیان اینکه تأمین زیرساخت‌های درمانی در شهرستان اشکذر طی سال‌های اخیر شتاب خوبی داشته است افزود: اجرای پروژه‌های خیری با همراهی خیرین شهرستان و نیز ساخت اجتماعات در اشکذر و رضوانشهر از آن جمله است.

 

فرماندار اشکذر ادامه داد: در همین راستا و به مناسبت هفته دولت و با حضور معاون محترم سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ده‌ها پروژه در زمینه‌های مختلف با اهتمام توجه به مقوله اقتصاد مقاومتی و واگذاری پروژه‌ها به مردم به بهره‌برداری خواهد رسید.

 

وی مهم‌ترین دغدغه خود را ایجاد وحدت و حمایت از فعالیت‌های فرهنگی در راستای سیاست‌های نظام و دولت دانست و از تلاش مجموعه مدیریتی شهرستان برای احداث منطقه ویژه اقتصادی غذا و دارو با رویکرد توجه به ایجاد اشتغال و استقرار صنایع پاک خبر داد.