فرماندار صدوق در پیامی از سفر نمایندگان رئیس جمهور به شهرستان تشکر و قدردانی کرد

استان یزد در سومین دور از سفرهای استانی میزبان خادم ملت و مردی از جنس مردم بود، رئیس جمهور محبوب و عدالت محور به دیار قنات، قنوت و قناعت سفر کرد و باردیگر با حضورش خیر و برکت را برای مردمان این دیار به ارمغان آورد...

مردم شریف دارالعباده باردیگر حماسه آفریدند و با حضور گسترده خود در استقبال از ریاست محترم جمهور برگ زرین دیگری به تاریخ افتخارات خود افزودند؛ درود بر شرف این مردم و درود بر غیرت و مردانگی آنان و درود خدا بر مردمان ولایت مدار استان دارالعلم و دارالعباده یزد.

شهرستان صدوق نیز در این روزهای به یادماندنی میزبان نمایندگان محترم ریئس جمهور بود ، افتتاح چندین طرح و پروژه  به دست مشاور و رئیس محترم دفتر رئیس جمهور جناب آقای "اسفندیار رحیم مشایی" و برگزاری نشست شورای اداری شهرستان با حضور وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی سرکار خانم دکتر"مرضیه وحید دستجردی" و ملاقات شهروندان شریف این شهرستان با نمایندگان محترم رئیس جمهور از دستاوردهای سومین دور از سفر هیات دولت به استان یزد بود.

خدا را شاکریم که بیش از 90 درصد مصوبات دور اول و دوم سفرهای استانی برای شهرستان صدوق محقق گردید و امید است مصوبات دور سوم که حول محور فرهنگی برای استان می باشد زمینه تحول فرهنگی و ارتقای بیش از پیش شهرستان صدوق در زمینه های علمی، فرهنگی، اجتماعی ، اقتصادی و عمرانی باشد.

در پایان اینجانب به نمایندگی از مردم شریف شهرستان صدوق تشکر قلبی خود را از نمایندگان محترم رئیس جمهور به خاطر توجه ویژه به مسائل و مشکلات شهرستان ابراز داشته ، آرزومندم حضور این عزیزان در شهرستان دستاوردهای ارزشمندی را در زمینه های یاد شده به ارمغان آورد.انشاءا...