رئیس هیئت اجرایی شهرستان اشکذر؛

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی و روابط عمومی فرمانداری اشکذر؛ صبح روز پنج‌شنبه اعضای ستاد انتخابات و رئیس هیئت اجرایی شهرستان اشکذر در نشستی در خصوص برنامه‌ریزی برای بهره‌مندی از زمان باقیمانده تا انتخابات گفتگو و تبادل‌نظر داشتند.

 

"محمدعلی شاه‌حسینی"فرماندار و رئیس هیئت اجرایی شهرستان در سخنانی با تقدیر از عملکرد اعضای ستاد گفت: مهم‌ترین فعالیت فرمانداری طی روزهای باقیمانده برنامه‌ریزی منظم برای برگزاری باشکوه انتخابات است و این موضوع نیازمند برنامه‌ریزی منسجم و دقیق می‌باشد.

 

وی بابیان اینکه مسئولین کمیته‌ها باید شرح صحیح و برنامه‌ریزی درستی برای اقدامات پیشرو داشته باشند اظهار داشت: شایسته است کمیته‌های مسئول با تشکیل گروه‌هایی ضمن بازدید از وضعیت شعب اخذ رأی، موارد موردنیاز را برای تأمین به کمیته‌های مربوطه اعلام نمایند.

 

در این جلسه اعضای ستاد و مسئولین کمیته‌ها گزارشی از اقدامات انجام‌شده ارائه و در خصوص برنامه پیشرو تا زمان برگزاری انتخابات گفتگو و تبادل‌نظر کردند.

 

گفتنی است 29 اردیبهشت‌ماه دو رویداد بزرگ ملی و سیاسی دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا برگزار خواهد شد.