نشست ستاد دهه فجر شهرستان صدوق برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری صدوق، نشست هماهنگی ستاد دهه فجر این شهرستان روز شنبه در محل سالن سازمان تبلیغات اسلامی صدوق برگزار شد.

"سید بهروز موسوی" رئیس روابط عمومی فرمانداری صدوق در این نشست بااشاره به سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و نقش رهبری امام خمینی(ره) در دستیابی به این پیروزی گفت: مردم از گنجینه ای به نام امام(ره) بهره می جستند که علاوه بر معنویت ، قدرت تصمیم گیری و آینده نگری  ایشان زمینه ساز بسیاری از حرکت های رو به جلو و بیرون راندن شاه خائن از کشور شد.

وی عظمت و پیشرفت ایران اسلامی را طی 32 سال یادآوری کرد و خواستار گرامیداشت باشکوه ایام ا... دهه فجر در سطح شهرستان شد.

"حجت الاسلام و المسلمین اسماعیلی"سرپرست سازمان تبلیغات اسلامی صدوق نیز در این نشست صلابت و عظمت ایران اسلامی را مرهون رهبری امام راحل(ره) و خون پاک شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی عنوان کرد و افزود: اکنون ایران اسلامی با رهبری های مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در جهان و بویژه در دنیای اسلامی از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

وی اعلام کرد در دهه فجر امسال برنامه های متنوعی در سطح شهرستان برگزار خواهد شد.

در ادامه این نشست اعضای ستاد به بیان دیدگاه و نظرات خود پیرامون گرامیداشت ایام مبارک دهه فجر پرداختند.

تشکیل کمیته های مختلف با محوریت اعضای ستاد و عضویت سایر ادارات شهرستان، حضور پرشور هیئت های مذهبی در برگزاری مراسم های این ایام، برگزاری مسابقات فرهنگی شامل مسابقات قرآنی، کتابخوانی و مقاله نویسی، برگزاری مسابقات ورزشی، افتتاح چندین پروژه عمرانی، برگزاری همایش با عنوان"نقش زنان در پیروزی انقلاب"، غبارروبی و عطر افشانی گلزار شهدای شهرستان و دیدار با خانواده معزز شاهد و ایثارگر از مهمترین مصوبات این نشست بود.