نشست شورای هماهنگی روابط عمومی ادارات صدوق برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری صدوق، نشست اعضای مرکزی شورای هماهنگی روابط عمومی ادارات این شهرستان روز دوشنبه در محل فرمانداری صدوق برگزار شد.

"سید بهروز موسوی ندوشن" رئیس روابط عمومی فرمانداری صدوق در این نشست با بیان اهداف و چشم انداز آینده شورای هماهنگی روابط عمومی ادارات شهرستان اظهار داشت: همت و کوشش مسئولان روابط عمومی می بایست به سمت برتر بودن شهرستان صدوق در زمینه های مختلف روابط عمومی نظیر خبرو اطلاع رسانی، تبلیغی و فعالیت های ابتکاری باشد.

وی  کسب رتبه برتر پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری در 4 دوره متوالی را نمونه بارز این چشم انداز عنوان کرد و افزود: انتظار می رود با همکاری روابط عمومی ادارات و تعامل خوب مدیران ارسال اخبار و گزارش ها به صورت منظم و به موقع به پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری صورت پذیرد.

موسوی تلاش و فعالیت مطلوب روابط عمومی شهرداری اشکذر در آذرماه را ستود و تحول اساسی در روابط عمومی آن شهرداری و اقدامات موثر در زمینه اطلاع رسانی را عامل این انتخاب عنوان کرد.

در این نشست همچنین "مسعو حاجی ده آبادی" رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی صدوق با بیان نقش ویژه روابط عمومی ها در رضایتمندی مخاطبان سازمان گفت: یکی از کارهای ظریف و بنیادین روابط عمومی ها ایجاد پل ارتباطی بین مردم  می باشد که در این راستا ایجاد سایت های خبری و وبلاگ ها می تواند یک شروع خوب برای انجام این مهم باشد.

وی "پایگاه اطلاع رسانی یزد خبر"و پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری صدوق را منبع موثق کسب اخبار و اطلاعات شهروندان در استان و شهرستان عنوان کرد و از تلاش های ارزنده رئیس روابط عمومی فرمانداری صدوق در مدیریت پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری تشکر و قدردانی نمود.

این مقام مسئول مشکلات روابط عمومی ها را ریشه در باور مدیران دانست و تاکید کرد: خوشبختانه تلاش های ارزنده ای از سوی روابط عمومی استانداری در راستای تغییر دیدگاه مدیران صورت گرفته است.

در پایان این نشست اعضاء شورا به بیان دیدگاه ها و نظرات خود پیرامون ارتقای سطح علمی و عملی روابط عمومی ها در سطح شهرستان پرداختند.

شهرستان صدوق با بیش از 40 اداره و نمایندگی دارای 30 روابط عمومی فعال می باشد.