نشست کمیسیون تعزیرات آرد و نان استان در صدوق برگزار شد

به گزارش  روابط عمومی فرمانداری صدوق،"غلامرضا منتظری" مدیر کل دفتر هماهنگی و امور اقتصادی استانداری یزد در نشست مشترک اعضای کمیسیون تعزیرات آرد و نان استان که روز سه شنبه در محل سالن کوثر فرمانداری صدوق برگزار شد ، نظارت دقیق ادارت بازرگانی بر نانوای ها را خواستار شد.

وی افزود: شواهد نشان می دهد که با اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها 15 الی 20 درصدکاهش ضایعات نان را داشتیم  و این امر مدیریت و نگهداری صحیح را با مصرف نان همراه خواهد کرد .

 منتظری اضافه کرد : همکاری و مشارکت مردم فهیم ، انجام مطالعات و بررسی های دولت و همکاری اتحادیه ها و اصناف در عرصه بازرگانی از عوامل عمده آرامش حاکم بر بازار است .

 "علایی پور" مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان یزد نیز در این نشست به کیفیت نان های تولید شده پس از اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها اشاره کرد و گفت: ادارات بازرگانی در سطح شهرستان ها درصدد افزایش کیفیت نان هستند دهند که از اقدامات مهم این اداره می توان به بهسازی نانوایی ها قبل از هدفمندسازی یارانه ها ، آموزش کارگران نانوایی ها و افزایش کیفیت آرد تولید شده توسط کارخانجات آرد اشاره کرد .

در این نشست همچنین فرمانداران استان به بیان وضعیت آرد و نان در شهرستان ها پرداختند و برخورد قاطع با واحدهای متخلف را خواستار شدند.