فرماندار اشکذر؛

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات و روابط عمومی فرمانداری اشکذر؛ محمدعلی شاه‌حسینی در نشست اعضای هیئت اجرایی شوراهای اسلامی شهر و روستا که به‌منظور بررسی شکایت برخی از نامزدهای انتخابات شورای اسلامی شهر خضرآباد برگزار شد اظهار داشت: به لطف خداوند و با همکاری همه عوامل اجرایی شاهد انتخاباتی باشکوه و با حضور حداکثری مردم در 29 اردیبهشت‌ماه بودیم.

 

رئیس هیئت اجرایی شهرستان اشکذر بابیان اینکه حضور کم‌نظیر مردم در انتخابات اخیر کم‌نظیر بوده است افزود: در شهرستان اشکذر قریب به 19 هزار 500 نفر یعنی بالغ‌بر 84 درصد واجدین شرایط در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها شرکت کرده‌اند که این هوشیاری و درایت مردم این دیار را نشان می‌دهد.

 

فرماندار اشکذر نقش تعاملی هیئت اجرایی، نظارت و شورای نگهیان را در کسب موفقیت حاصل‌شده مؤثر ارزیابی کرد و گفت: رمز موفقیت و شاخصه مهم انتخابات 29 اردیبهشت‌ماه همدلی و انسجام و حضور پرشور مردم بود که در شهرستان اشکذر به نحو مطلوبی این مهم انجام‌شده است.

 

شاه‌حسینی با اشاره به اینکه در مدت زمان قانونی برای شکایت نامزدها از نحوه برگزاری انتخابات تنها شاهد یک مورد گزارش از شهر خضرآباد بوده‌ایم اظهار داشت: مطالب عنوان‌شده در شکایت مذکور بر مبنا و معیار قوانین انتخاباتی بررسی خواهد شد.