ششمین کلاس درس تخصصی تربیت بدنی در شهرستان اشکذر افتتاح شد/ نواختن زنگ ورزش به مناسبت هفته تربیت بدنی

با حضور هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر، معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان، رئیس آموزش و پرورش شهرستان و اعضای شورای اسلامی شهر مجومرد، ششمین کلاس درس تخصصی تربیت بدنی شهرستان اشکذر در مدرسه شهید حاج قاسم سلیمانی شهر مجومرد افتتاح و راه‌اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر با حضور هادی هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر، مصطفی خلیلی معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان یزد، رئیس آموزش و پرورش شهرستان و اعضای شورای اسلامی شهر مجومرد، ششمین کلاس درس تخصصی تربیت بدنی شهرستان اشکذر در مدرسه شهید حاج قاسم سلیمانی شهر مجومرد افتتاح و راه‌اندازی شد.

هادی‌نسب در این مراسم با اشاره به سخن معروف «عقل سالم در بدن سالم است»؛ خاطرنشان کرد: راه رشد و تعالی انسان که همراه با تفکر و آرامش صورت می‌پذیرد، مستلزم وجود بدنی سالم که آن هم نیازمند ورزش و تحرک است.

وی ابراز امیدواری کرد: دانش‌آموزان این آموزشگاه بتوانند با ورزش روزانه حتی به مدت کم و داشتن بدنی سالم، آمادگی بیشتری برای یادگیری و مطالعه داشته باشند.

خلیلی معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان نیز در این مراسم از مسئولان ذیربط خواست درب این کلاس درس تربیت بدنی به‌ روی عموم مردم باز باشد.

گفتنی است در حاشیه این مراسم به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش، زنگ ورزش در این آموزشگاه نواخته شد.