فرماندار اشکذر در جلسه شورای ترافیک شهرستان مطرح کرد:

اعضای شورای ترافیک به دنبال رفع دغدغه‌های ترافیکی مردم باشند

هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر با اشاره به مطالبات ترافیکی مردم و ضرورت افزایش شاخص‌های ایمنی، خاطرنشان کرد: اعضای شورای ترافیک با جدیت به دنبال رفع دغدغه‌های ترافیکی مردم باشند و پروژه‌های خود را بر اساس نیازهای ترافیکی و حفظ جان و سلامت مردم اولویت‌بندی کنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، در جلسه شورای ترافیک شهرستان اشکذر که به ریاست هادی‌نسب فرماندار شهرستان و با حضور دیگر اعضا برگزار شد؛ پس از بیان دستور کار جلسه توسط دبیر شورای ترافیک شهرستان، مصوبات جلسات قبل بررسی شد و در ادامه هر یک از مدیران دستگاه‌های اجرایی به بیان اهم اقدامات خود درخصوص اجرای مصوبات شورای ترافیک پرداختند.

هادی‌ هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر در این جلسه با اشاره به مطالبات ترافیکی مردم و ضرورت افزایش شاخص‌های ایمنی، خاطرنشان کرد: اعضای شورای ترافیک با جدیت به دنبال رفع دغدغه‌های ترافیکی مردم باشند و پروژه‌های خود را بر اساس نیازهای ترافیکی و حفظ جان و سلامت مردم اولویت‌بندی کنند.

وی ادامه داد: مصوبات این شورا قانونی و لازم‌الاجرا است و کلیه اعضا باید بر اساس تصمیمات اتخاذ شده در این جلسات اقدامات ترافیکی خود را در اسرع وقت انجام دهند.

در ادامه این جلسه مقرر شد موارد ترافیکی که نیاز به بازدید و کارشناسی اعضا شورای ترافیک دارد پس از بازدید از محل مورد نظر، نظرات و پیشنهادات جهت جمع بندی و رفع موانع در جلسه آینده ارائه شود.

گفتنی است مشکلات ترافیکی جاده یزد- خضرآباد، ساماندهی حاشیه جاده سنتو، احداث میدان در سه‌راه مابین روستاهای صدرآباد، عزآباد، شرف‌آباد، نقاط حادثه خیز روستای ابراهیم‌آباد، نقاط حادثه‌خیز شهر اشکذر، راه ارتباطی روستای حاجی‌آباد و ... از جمله مواردی بود که در دستور کار بررسی این جلسه قرار داشت.