در نخستین روز انجام شد؛

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات و روابط عمومی فرمانداری اشکذر؛ "محمدعلی شاه‌حسینی"فرماندار اشکذر در نشست انتخاب هیئت اجرایی انتخابات ریاست جمهوری این شهرستان اظهار داشت: 29 اردیبهشت زمان برگزاری دو رویداد مهم است که مقام معظم رهبری در سخنرانی نوروزی خود بر ضرورت حضور پرشور و باشکوه مردم تأکید نمودند.

 

وی بابیان اینکه مسئولیت برگزاری انتخابات در شهرها و روستاها بر عهده هیئت اجرایی است که با اعلام رسمی وزارت کشور از 30 اسفندماه فرآیند آن آغازشده است تصریح کرد: با انتخاب اعضای هیئت اجرایی شورای اسلامی شهر و روستا مقدمات بررسی صلاحیت داوطلبین انجام‌شده است که طی روزهای آتی اسامی آن‌ها اعلام خواهد شد.

 

رئیس هیئت اجرایی شهرستان اشکذر با اشاره به اینکه فرآیند انتخابات ریاست جمهوری که به‌صورت همزمان با انتخابات شورا اسلامی شهر و روستا برگزار می‌شود آغازشده است افزود: از 22 فروردین و همزمان با آغاز ثبت‌نام از داوطلبین انتخابات ریاست جمهوری هیئت اجرایی در شهرستان‌ها نیز تشکیل خواهد شد.

 

در این نشست که معتمدین مناطق مختلف شهر اشکذر و بخش مرکزی حضور داشتند فرماندار اشکذر بابیان اینکه اعضای هیئت اجرایی به‌عنوان امین دولت و کارگزار نظام می‌باشند و مسئولیت برگزاری انتخابات را بر عهده‌دارند گفت: با عمل به مر قانون و امانت‌داری می‌توانیم شاهد برگزاری انتخاباتی پرشور و باشکوه با حضور حداکثری مردم در سطح شهرستان باشیم.

 

گفتنی است در این نشست آقایان انجام، میرباقری، قانع، درخشه، دهقانی، پورعسکری، عسکری، رفیعی و میردهقان به‌عنوان اعضای هیئت اجرایی انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان اشکذر مشخص شدند.