فرماندار اشکذر عنوان کرد؛

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشکذر؛ "محمدعلی شاه‌حسینی" در نشست اعضای شورای اسلامی بخش رستاق، شورا را پل ارتباطی میان دولت و مردم عنوان کرد و تصریح نمود: ضروری است تا اعضا شوراها ضمن تشریح دستاوردهای دولت به مردم نسبت به انعکاس مشکلات و مسائل جامعه به دولتمردان اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.

 

فرماندار اشکذر بابیان برخی از دستاوردهای دولت تدبیر و امید طی سال‌های اخیر اظهار داشت: تکمیل زیرساخت‌های لازم برای تأمین آب و برق و گاز و نیز توسعه فضاهای فرهنگی، اجتماعی و درمانی ازجمله مهم‌ترین اموری است که دولت یازدهم با همکاری مردم در این شهرستان نسبت به انجام آن اقدام نموده است.

 

وی توسعه زیرساخت‌های روستایی و نیز تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام را از اولویت‌های دولت دوازدهم عنوان نمود و ابراز امیدواری کرد: با افزایش و تخصیص اعتبارات اعمال‌شده در سال جاری، شاهد توسعه بیشتر مناطق مختلف این منطقه باشیم.

 

شاه‌حسینی بابیان اینکه بودجه لازم برای تأمین بازنگری در طرح‌های منطقه رستاق اختصاص داده‌شده است بر ضرورت پیگیری و مطالبه گری اعضای شورای اسلامی در اجرای طرح‌های مذکور تأکید نمود.

 

اعضای شورای اسلامی بخش رستاق نیز با ارائه دیدگاه و نقطه نظرات خود پیرامون مسائل و مشکلات این بخش با فرماندار گفتگو و تبادل‌نظر کردند.