با حضور مشاور و رئیس دفتر رئیس جمهور پروژه راه روستایی ابرهیم آباد افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری صدوق،"اسفدیار رحیم مشایی"مشاور و رئیس دفتر رئیس جمهور در سفر به این شهرستان در مراسم افتتاح راه روستای ابرهیم آباد – صدرآباد رستاق در جمع مردم ابرهیم آباد سخنرانی  کرد.

وی مردم استان یزد را مردمی متدین،دیندارو شریف توصیف کرد و افزود: یزدی ها هموراه ثابت کرده اند که در تمامی صحنه ها حضور دارند و به  نظام و انقلاب وفادار هستند.

مشاور رئیس جمهور ولایتمداری را رمز موفقیت و غلبه بر دشمنان عنوان کرد و اظهار داشت: مردم ایران از نظامی بهرمند هستند که ولایت فقیه رکن اصلی آن است.

رحیم مشایی به سفر های استانی دولت  اشاره و تصریح کرد: رئیس جمهور فردی خستگی ناپذیر و مردمی است که همواره برای خدمت به مردم تلاش می کند.

رئیس دفتر رئیس جمهور خطاب به مردم ابراهیم آباد گفت: شهرستان صدوق مهد علم و فرهنگ است و مردم باید از ظرفیت های توانمند این شهرستان در راستای پیشرفت و بهره وری استفاده کنند.

مشاور رئیس جمهور به عزم دولت در جهت محرومیت زدایی از روستاها اشاره کرد و افزود: دولت های نهم و دهم با توزیع عدالانه امکانات و سرمایه های کشور در بین شهرها و روستاها ، تلاش کرده است تا تمامی شهروندان از حقوق یکسان و عادلانه ای برخوردار باشند.

پروژه راه روستایی ابراهیم آباد-صدرآباد به طول 5/3 کیلومتر و با هزینه ای بالغ 3000میلیون ريال از محل اعتبارات ملي احداث گرديده است که با حضور" اسفندیار رحیم مشایی"افتتاح و به بهره برداری رسید.