در چهارمین روز هفته سلامت انجام شد؛

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشکذر؛ در چهارمین روز از هفته سلامت و با حضور فرماندار اشکذر، امام‌جمعه خضرآباد و رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اورژانس خضرآباد به بهره‌برداری رسید.

 

فرماندار اشکذر در حاشیه این افتتاحیه بابیان اینکه انتظار مردم بخش محروم خضرآباد از واحدهای فولادی افزایش حمایت‌های اجتماعی است افزود: با بهره‌برداری از این پایگاه بخشی از مشکلات حوزه سلامت در این منطقه مرتفع می‌گردد.

 

"محمدعلی شاه‌حسینی" بر رفع مشکلات درمانگاه کافی آباد نیز تأکید کرد و گفت: با توجه به تأمین و تخصیص اعتبار موردنیاز ضروری است پیگیری لازم توسط دستگاه‌های مربوطه در اسرع وقت انجام گیرد تا این درمانگاه نیز شرایط مطلوبی برای خدمات‌رسانی داشته باشد.

 

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان نیز بابیان اینکه خدمات حوزه سلامت نیاز ضروری مردم است و دولت یازدهم نگاه ویژه‌ای به این حوزه به‌خصوص در روستاها و مراکز کمتر توسعه‌یافته داشته است اظهار داشت: در همین راستا و با همکاری بخش خصوصی پایگاه اورژانس بخش خضرآباد راه‌اندازی شده است.

 

"احمد دهقان" افزود: پایگاه اورژانس بخش خضرآباد از طریق خرید خدمت از بخش خصوصی دایر شده است و حاشیه امنی برای مردمان این دیار درزمینهٔ سلامت فراهم کرده است.

 

حجت‌الاسلام "حسین غالبی"امام‌جمعه خضرآباد نیز امنیت و سلامت را دو نعمت والای الهی برای هر جامعه‌ای عنوان کرد و اظهار داشت: با توجه به پراکندگی روستاها و بعد مسافت بخش خضرآباد تا مرکز استان و شهرستان نیاز مبرم به مقوله فوریت‌های پزشکی احساس می‌شد که با همکاری بخش خصوصی و دولت این امر محقق گردید.

 

وی در پایان ضمن تقدیر از خیر، بر رفع مشکلات مراکز درمانی روستاهای بخش خضرآباد تأکید کرد.