مسئول کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ؛

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشکذر ؛ مسئول کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی بزرگداشت هفته دولت شهرستان اشکذر به نقش اطلاع رسانی صحیح و سریع به ویژه برای انعکاس دستاوردها دولت اشاره کرد و افزود : در همین راستا ضروری است روابط عمومی ها با دوره های تخصصی و نحوه استفاده از ابزار های نوین اطلاع رسانی آشنا شوند.

 

"سید مهدی حسینی" به ضرورت بهره مندی از ظرفیت های اطلاع رسانی با تلفن همراه  اشاره کرد و افزود : طی سال های گذشته در شهرستان اشکذر دوره های متعدد آموزشی برای روابط عمومی ها برگزار شده است و این مهم همزمان با هفته دولت با برگزاری دوره کارگاه تخصصی "خبرنگاری با موبایل" استمرارخواهد یافت.

 

مسئول رابط عمومی فرمانداری اشکذر با بیان اینکه در این کارگاه اصول، مهارت های خبرنگاری و تکنیک های نوشتن برای موبایل تدریس خواهد شد گفت : در این دوره نحوه کار با اپلیکیشن ها و نیز نرم افزارهای شبکه های اجتماعی با هدف تولید محتواهای مفید برای علاقه مندان به حوزه خبر آموزش داده خواهد شد.

 

حسینی از همکاری پایگاه خبری اشکذر خبر و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اشکذر در برگزاری این کارگاه آموزشی قدردانی نمود و ابراز امیدواری کرد برگزاری این دوره ها بتواند در انعکاس اخبار ادارات موثر باشد.