تبلیغات منفی واکسیناسیون، تنها سلامت مردم را تهدید می‌کند

فرماندار و رئیس ستاد مقابله با بیماری کرونای شهرستان اشکذر با بیان اینکه تبلیغات منفی واکسیناسیون، تنها سلامت مردم را تهدید می‌کند؛ خاطرنشان کرد: از آحاد جامعه می‌خواهیم ضمن رعایت همه جانبه پروتکل‌های بهداشتی، بدون توجه به تبلیغات منفی پیرامون واکسیناسیون در اسرع وقت نسبت به تزریق واکسن کرونا اقدام نمایند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، هشتمین جلسه ستاد مقابله با بیماری کرونای شهرستان در سال جاری به ریاست هادی‌نسب فرماندار و با حضور اعضای این ستاد و همچنین با دستور کار بررسی وضعیت واکسیناسیون کرونای شهرستان، هماهنگی بازگشایی مدارس و هماهنگی برنامه‌های اربعین و ایام پایانی ماه صفر برگزار شد.

هادی‌نسب فرماندار اشکذر در این نشست با اشاره با وضعیت مطلوب شهرستان در خصوص واکسیناسیون کرونا و با بیان اینکه تبلیغات منفی واکسیناسیون، تنها سلامت مردم را تهدید می‌کند؛ خاطرنشان کرد: از آحاد جامعه می‌خواهیم ضمن رعایت همه جانبه پروتکل‌های بهداشتی، بدون توجه به تبلیغات منفی پیرامون واکسیناسیون در اسرع وقت نسبت به تزریق واکسن کرونا اقدام نمایند.

هادی‌نسب در ادامه از اعضای ستاد پیشگیری و مقابله با کرونای شهرستان خواست با جدیت و عزم همگانی در راستای سلامت شهروندان گام بردارند و در خصوص نحوه مقابله با کرونا، بازگشایی مدارس و برنامه‎‌های اربعین و ایام پایانی ماه صفر با اولویت حفظ سلامت مردم تصمیم‌گیری کنند.

رئیس ستاد کرونای شهرستان همچنین با تأکید بر اینکه همه ادارات باید در خصوص واکسیناسیون حمایت جدی داشته باشند؛ تصریح کرد: همه اقشار مختلف جامعه به نحوی با یکی از ادارات در ارتباطند و ادارات و نهادها موظفند آنها را نسبت به واکسیناسیون کرونا تشویق و ترغیب کنند.

وی افزود: برای نمونه آموزش و پرورش با راه‌اندازی پویش‌های مختلف، جمعیت هلال احمر از طریق خانه‌های هلال، بسیج از طریق پایگاه‌های محلی، تبلیغات اسلامی از طریق ائمه جماعت مساجد و شبکه بهداشت و درمان از طریق خانه‌های بهداشت و واکسیناسیون خانه به خانه، می‌توانند اقدامات مفیدی درخصوص واکسیناسیون به منصه ظهور برسانند.