باهدف رفع مشکلات حوزه مسکن و راه انجام شد؛

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشکذر؛ پیش از ظهر سه‌شنبه فرماندار اشکذر با حضور در دفتر مدیرکل راه و شهرسازی استان یزد در خصوص مباحث و مشکلات حوزه راه و مسکن شهرستان اشکذر با وی گفتگو و تبادل‌نظر کرد.

 

"محمدعلی شاه‌حسینی " در صحبت‌های خود بابیان اینکه اعتبارات و تمهیدات لازم برای اجرای سیستم فاضلاب مسکن مهر اشکذر انجام‌شده است اظهار داشت: در حال حاضر پاره‌ای مشکلات در چند واحد مسکونی وجود دارد که انتظار می‌رود با مساعدت و همراهی مدیریت راه و شهرسازی استان مرتفع گردد.

 

وی به شرایط جغرافیایی خضرآباد و درخواست‌های مکرر جوانان این شهر نیز اشاره کرد و اولویت قرار گرفتن واگذاری زمین برای ساخت مسکن جوانان این منطقه را خواستار شد.

 

تسریع درروند اتمام جاده روستاهای کذاب، حسین‌آباد و حسن‌آباد و رفع مشکل دهکده گردشگری از دیگر موضوعاتی بود که فرماندار اشکذر با مدیرکل راه و شهرسازی استان در خصوص آن‌ها گفتگو و تبادل‌نظر کردند.

 

" محمد رضا نقصان محمدی "مدیرکل راه و شهرسازی استان یزد نیز ضمن اعلام همکاری برای رفع مشکل مسکن مهر اشکذر به برنامه‌های ویژه این اداره در خصوص تأمین مسکن اقشار مختلف جامعه اشاره نمود و ابراز امیدواری کرد با آغاز برنامه‌های مسکن اجتماعی مشکل به وجود آمده در خضرآباد نیز مرتفع گردد.