فرماندار اشکذر بر ضرورت ترویج فرهنگ استکبارستیزی در بین دانش‌آموزان تأکید کرد/ هادی‌نسب از برگزاری مراسم گرامیداشت یوم‌الله 13 آبان با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در شهرستان اشکذر خبر داد

فرماندار شهرستان اشکذر با اشاره به همزمانی مناسبت‎‌های روز دانش‌آموز و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در یوم‌الله 13 آبان، بر ضرورت ترویج فرهنگ استکبارستیزی در بین دانش‌آموزان تأکید و خاطرنشان کرد: یوم‌الله 13 آبان فرصت مغتنمی برای بیان چرایی استکبارستیزی و انتقال پیام بسیار مهم تسخیر لانه جاسوسی به نسل جوان و نوجوان است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر جلسه هماهنگی گرامیداشت یوم‌الله 13 آبان به ریاست هادی هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر و با حضور جانشین مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان و جمعی از مدیران و مسئولان ادارات شهرستان در سالن کوثر فرمانداری برگزار شد.

فرماندار شهرستان اشکذر در این جلسه با اشاره به همزمانی مناسبت‎‌های روز دانش‌آموز و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در یوم‌الله 13 آبان، بر ضرورت ترویج فرهنگ استکبارستیزی در بین دانش‌آموزان تأکید و خاطرنشان کرد: یوم‌الله 13 آبان فرصت مغتنمی برای بیان چرایی استکبارستیزی و انتقال پیام بسیار مهم تسخیر لانه جاسوسی به نسل جوان و نوجوان است.

هادی‌نسب در ادامه همچنین با اشاره به مصوبات هشتاد و نهمین جلسه ستاد ملی مدیریت کرونا مبنی بر بلامانع بودن برگزاری مراسم 13 آبان به صورت تجمع در فضای آزاد با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، از برگزاری مراسم گرامیداشت یوم‌الله 13 آبان در روز پنج‌شنبه هفته جاری با محوریت آموزش و پرورش و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در فضای کاملاٌ باز در شهرستان اشکذر خبر داد و افزود: تمام دستگاه‌های اجرایی موظفند با تمام توان برای برگزاری با شکوه این مراسم همکاری کنند.

وی همچنین بر آماده سازی داخلی و بیرونی ادارات و فضاسازی بصری شهری متناسب با یوم‌الله 13 آبان و استفاده از فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی در راستای گرامیداشت این مناسبت مهم تأکید کرد.

"حجة‌الاسلام پورقیومی" مسئول شورای هماهنگی و رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اشکذر نیز با بیان برنامه‌های پیشنهادی گرامیداشت یوم‌الله 13 آبان، خواستار همکاری و تعامل همه اعضای حاضر در جلسه در برگزاری هرچه باشکوه‌تر این مراسم شد.

گفتنی است در این جلسه مواردی چون ضرورت رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی، تبلیغات میدانی و محیطی گسترده در سطح شهرها و روستاها‌، برقراری و حفظ نظم و امنیت پیرامونی محل تجمع و مسیر‌های منتهی به محل برگزاری مراسم، دعوت و فراخوان برای حضور آحاد مردم، مسئولین، دانش آموزان، فرهنگیان و مربیان مدارس در مراسم گرامیداشت روز ۱۳آبان مورد تاکید قرارگرفت.