فرماندار اشکذر بر ضرورت تسریع در عملیات اجرایی ساماندهی ایستگاه راه‌آهن اشکذر تأکید کرد

روح‌الله ردائی سرپرست فرمانداری شهرستان اشکذر در جریان بازدید از پروژه ساماندهی ایستگاه راه‌آهن اشکذر با تأکید بر ضرورت تسریع در عملیات اجرایی این پروژه، خواستار همکاری همه‌جانبه دستگاه‌های مسئول در راستای تکمیل و بهره برداری از آن شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، روح‌الله ردائی سرپرست فرمانداری شهرستان اشکذر با همراهی معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر اشکذر از ایستگاه راه‌آهن اشکذر بازدید و از نزدیک در جریان روند عملیات اجرایی توسعه و ساماندهی این ایستگاه و راه دسترسی به آن قرار گرفت.

روح‌الله ردائی سرپرست فرمانداری شهرستان اشکذر در جریان این بازدید ضمن قدردانی از تلاش‌های عوامل اجرایی پروژه ساماندهی ایستگاه راه‌آهن اشکذر، بر همکاری همه‌جانبه دستگاه‌های مسئول و تسریع در عملیات اجرایی این پروژه در راستای تکمیل و بهره‌برداری از آن تأکید کرد.

احمد دهقان‌منشادی شهردار اشکذر نیز به تشریح اقدامات و فعالیت‌های صورت گرفته از زمان آغاز عملیات اجرایی ساماندهی ایستگاه راه‌آهن در بخش‌های مختلف پارکینگ، سالن انتظار، روشنایی، سکو و راه دسترسی به آن پرداخت.

گفتنی است سرپرست فرمانداری شهرستان اشکذر در ادامه از جاده قدیم چرخاب- خضرآباد بازدید و امکان و نحوه احداث این جاده را مورد بررسی قرار داد.