معاون فرماندار اشکذر؛

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشکذر؛ "علیرضا ابوالحسنی " در حاشیه بازدید از نمایشگاه عرضه مستقیم کالا با ابراز خرسندی از استقبال کم‌نظیر خانواده‌ها گفت: مهم‌ترین هدف برپایی این قبیل نمایشگاه‌ها عرضه مستقیم و بدون واسطه کالاها به‌ویژه محصولات ایرانی است.

 

معاون فرماندار اشکذر بابیان اینکه از شاخصه ویژه اقتصاد مقاومتی حمایت از تولید و مصرف کالاهای داخلی است اظهار داشت: توجه به رویکردهای فرهنگی در کنار ترغیب و تشویق مردم به خرید کالاهای ایرانی و حمایت از تولید داخل می‌تواند نقش مؤثری در تحقق اقتصاد مقاومتی در کشور ایفا نماید.

 

وی در بخش دیگر صحبت‌های خود با تقدیر از تمامی دستگاه‌های دولتی و بخش خصوصی به‌ویژه سازمان صنعت، معدن و تجارت و نیز اصناف که در برپایی این نمایشگاه همت گمارده‌اند افزود: این نمایشگاه با شعار "هم‌وطن کالای ایرانی بخر " تا تاریخ 22 اسفندماه با حضور نزدیک به 80 غرفه برای بازدید و ارائه خدمات به همشهریان محترم دایر خواهد بود.

 

ابوالحسنی بابیان اینکه یکی از شروط اصلی واگذاری غرفه به فروشندگان ارائه و عرضه محصولات و تولیدات ایرانی توسط غرفه داران است گفت: در همین راستا واحدهای کنترل و نظارت رصد ویژه‌ای نسبت به این موضوع خواهند داشت.