با حضور مدیرکل بنیاد شهید استان؛

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشکذر؛ فرماندار اشکذر در نشست مدیرکل و معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران استان که به‌منظور بررسی مسائل و مشکلات خانواده‌های شهدا و ایثارگران این شهرستان برگزار شد اظهار داشت: تکریم، دیدار و ارائه خدمت به خانواده‌های شهدا همواره مورد تأکید بوده و این امر در دولت تدبیر و امید نیز به نحوی شایسته در حال انجام است.

 

"محمدعلی شاه‌حسینی" با تقدیر از تشکیل سومین نشست اعضای شورای معاونین بنیاد شهید در شهرستان اشکذر ابراز امیدواری کرد: با برگزاری این نشست‌ها ضمن رفع دغدغه‌ها و مسائل خانواده‌های شهدا و ایثارگران بتوانیم ذره‌ای از دین خود را به شهدا ادا نماییم.

 

وی با اشاره به پتانسیل‌های شهرستان اشکذر به‌ویژه در حوزه صنعتی و کشاورزی تصریح نمود: با بهره‌مندی از ظرفیت‌های موجود و نیز افزایش اعتبارات لازم ضمن رفع مشکل اشتغال خانواده‌های شهدا و ایثارگران نسبت به ساماندهی مطلوب گلزار شهدا طی سال جاری اقدام خواهد شد.

 

 مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان نیز در صحبت‌های خود بر لزوم پیگیری و رفع مشکل اشتغال خانواده‌های شهدا و جانبازان در سال "اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال " تأکید کرد و ابراز امیدواری نمود: با برنامه‌ریزی و حمایت سایر دستگاه‌ها این امر به نحوی مطلوب انجام گیرد.

 

ساماندهی گلزار شهدا و لزوم افزایش اعتبار موضوع دیگری بود که "احمد ابراهیمی " به آن پرداخت و با اشاره به اهمیت توجه به جایگاه فرهنگ در اجتماع بر ضرورت بهره‌مندی از المان‌ها و تمثال شهدا در مناطق مختلف شهری و روستایی تأکید کرد.

 

وی با تأکید بر ضروری بودن اجرای طرح تکریم ارباب‌رجوع به‌ویژه در مجموعه بنیاد شهید اظهار داشت: با استمرار فعالیت‌های فرهنگی و قرانی می‌توان ضمن رفع مسائل و مشکلات خانواده‌های معزز شهدا نسبت به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گام‌های مؤثری برداشت.